Konjac Oat Udon Noodles Mutengo Wakanakisisa Pasta Ine Hutano Noodle Instant | Ketoslim Mo
- Zvinokurudzira kudya zvine hutano - Manoodles eKonjac Udonchikafu chinonaka chinobatsira kuderedza uremu zvine hutano ne73kJ yemacalorie pa100g chete. Chinowanikwa mune zvimwe zvinonaka zvakaita seUdon isina chinhuuyeSipinachi Udon, noodle yega yega haina shuga zvachose, haina gluten uye ine macalorie mashoma.
- Yakavakirwa kuKonjac- Manoodles eOatmeal Udon anogadzirwa kubva kune chinhu chakasiyana, ichochirimwa chekonjac, iyo inowanikwa kumaodzanyemba kwakadziva kumadokero kweChina uye ineglucomannan, faibha ine hutano, inonyunguduka yemuzvarirwo inobatsira mukugaya chikafu uye kuderedza uremu.
- Imwe nzira inonaka zvikuru panzvimbo peKonjac Udon Oat Noodles-- Ipai oat noodles nekapu imwe kana mbiri dzemvura senzira inonaka pane kutarisa zvaunodya. Kana fiber idzi dzikangosangana nemvura panguva yekugaya, dzinobatsira kuzadza dumbu rako, dzichiita kuti unzwe kugutsikana uye dzichibatsira mukuderedza uremu.
Ketoslim moCo., Ltd. inogadzira chikafu chekonjac chine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye simba rakasimba rehunyanzvi. Nemhando dzakasiyana-siyana, mhando yakanaka, mitengo inonzwisisika uye magadzirirwo ane runako, zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo. Tinopakutenga konjac noodles kakawanda.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konajc Oat noodlesKetoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura, titanium dioxide, oat fiber |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu chimwe chete muchina 2. Kupfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 37Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Oat Udon noodles Chikafu cheChinese chinokurumidza chine hutano Chikafu chevegan chakakurumbira chekuderedza uremu
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ko manoodles ekonjac ane hutano here?
Zvigadzirwa zveKonjac zvinogona kubatsira pahutano. Semuenzaniso, zvinogona kuderedza huwandu hweshuga muropa necholesterol, kuvandudza hutano hweganda neura, uye kukurudzira kudzikira kwehuremu nekuwedzera kunzwa kwekuguta. Sezvinoita chero chikafu chinowedzera chisina kurongwa, vanhu vane matambudziko emudumbu kana mamiriro ekunze asingadiwi vanokurudzirwa kubvunza chiremba vasati vatora konjac.
Sei Australia yakarambidza konjac?
Manoodles eKonjac ane faibha yakapetwa kaviri pane pasta yakajairika. Faibha yayo yeglucomannan, inova konjac root fiber, inoita kuti dumbu rizvimbe kuti rinzwe sekuguta. Inoshandiswa sechinhu chinosimbisa kukora mune zvimwe zvekudya. MuAustralia, yakarambidzwa sechikafu chekuwedzera muna 1986 nekuda kwekugona kwayo kudzipwa nekuvhara dumbu.
Ndingabika sei manoodles akaomeswa ekonjac?
Isa manoodles akaoma mundiro, dururira mumvura iri kufashaira wonyika kwemaminitsi gumi. Manoodles akaoma achanyorova zvishoma nezvishoma. Virisa mvura muhari, wedzera manoodles, bika kwemaminitsi gumi, wedzera zvinoshandiswa, zvinonhuhwirira uye ndiro dzepadivi, wozotora wodya.




