zvinwiwa zvemanoodles zvisina macalorie akawanda, zvinwiwa zveKonjac kelp | Ketoslim Mo
100 gramu yega yegamanoodles asina macalorieyosechikafuKukosha kwemacalorie kwakaenzana neanenge machipisi embatatisi imwe chete nemabhanana 0.2, macalorie mashoma anodiwa akaenzana nekumhanya kwevakadzi kwakajairika. Awa imwe chete, maawa 1.5 ekushambira, yoga maawa matatu,pasta ine makabhohaidhiretsi mashoma, kuravira Q kutamba nesimba, unogona kugocha, kufashaira, soup, kusanganisa
Manoodles eKonjac kelp ane macarbohydrate akaderera uye akanyorova
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konjac kelp noodles chikafu chose-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,hapana manoodles ekonjac |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 4KCal |
| Shuga: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 3.1g |
| Sodium: | 0mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Ndeapi manoodles asina macalorie?
| Zvikafu Zvinoshamisa zveManoodles | Manoodles eShiratakizvinogadzirwa kubva kuglucomannan, faibha inotorwa kubva pamudzi wekonjac. Nekuti faibha inopfuura nemudumbu mako isina kugayiwa uye inoita kuti unzwe wakaguta, manoodles eWholefoods shirataki haana macalorie uye haana macarbohydrate. |
| Zvikafu Zvose | Chii chine hutano, mupunga usina kuzara kanamanoodles ekonjacchikafu chose?... Kana tichienzanisa, magiramu zana emupunga muchena ane macalorie zana nemakumi manomwe nemashanu. Magiramu makumi mashanu emanoodles (akaoma, asina kubikwa) anewo huwandu hwakaenzana hwemacalorie. Saka huwandu hwakaenzana hwemanoodles (ngatitii, 100g) huchapa macalorie akawanda. |
| Macalorie eKelp Noodles | Macalorie 6 |
Konjac: Ruzivo rwakadzama
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) ndeyemhuri yeAraceae, uye inobva kumaodzanyemba kwakadziva kumabvazuva kweAsia. Inorimwa kumaodzanyemba nekumaodzanyemba kwakadziva kumabvazuva kweChina neVietnam. Maruva ayo anogadzirwa paruvara rwepepuru rakasviba, rine tuber gobvu rinogona kukura kusvika 30 cm mudhayamita.
Chirongo chakaomeswa uye chakapwanywa chinonzi hupfu hwekonjac, umo munobva konjac glucomannan1.
Nhoroondo
Konjac yagara ichishandiswa muChina, Japan neEast Asia sechikafu.
Mabhenefiti
Glucomannan ifayibha inonyungudika inowedzera kunzwa kwekuguta uye inokubatsira kuderedza huremu.




