Manoodles eOat konjac emhando yepamusoro eFettuccine konjac shirataki ekuderedza uremu | Ketoslim Mo
• Faibha yakawanda
Pasina macalorie akawanda (8 macalorie pa 200 gramu paavhareji),konjac Oat noodleszvakagadzirwa nehupfu hwekonjac,Mudzi wacho unogadzirwa kuita hupfu wozogadzirwa kuita manoodles ane upamhi hwakasiyana. Ane macalorie mashoma, 270 magiramu papakeji, inova saizi yemunhu mumwe chete, uye anogutsa nekuti ane fiber yakawanda yeoat. Kusiyana nenimanoodles epakarepo, zvinotora maminetsi matatu kusvika mashanu kubika uye zviri nyore kudya
kurongedza kwemhando yepamusoro kwekonjac noodles dzisina gluten Spaghetti yekukurumidza ine mitsetse yakajeka konjac oat fettuccine
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Konjac Oat Fettuccine-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 8Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Sei uchifanira kusarudza isu?
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
• Mienzaniso yemahara
• MOQ yakaderera
• Kurongedza kwakagadzirirwa iwe pachako
• Kugona kweR&D
• Chigadzirwa chemhando yepamusoro
• Mabasa e1-1
• Kutumirwa kwemaawa makumi maviri nemana
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ndinogona kudya konjac noodles zuva nezuva here?
Konjac glucomannan, chikafu chakapfuma mu fiber inonyungudika mumvura, chine mabasa mazhinji, peji rangu rekutanga rechitoro uye nhau dzaunza chikafu chekonjac, kuumbwa kwekonjac gel chikafu chinonaka, chakapfava uye chinozorodza, ndicho chinhu chakanaka chezvigadzirwa zvekunaka, asi hazvikurudzirwi kudya zuva nezuva, kunofanira kunge kwakaringana kurovedza muviri pane mvura yakawanda.
Sei manoodles ekonjac akarambidzwa?
Manoodles eKonjac ane faibha yakapetwa kaviri pane pasta yakajairika. Faibha yayo yeglucomannan, inova konjac root fiber, inoita kuti dumbu rizvimbe kuti rinzwe sekuguta. Inoshandiswa sechinhu chinosimbisa kukora mune zvimwe zvekudya. MuAustralia, yakarambidzwa sechikafu chekuwedzera muna 1986 nekuda kwekugona kwayo kudzipwa nekuvhara dumbu.
Ko manoodles ekonjac ane macalorie 0 here?
Manoodles ekonjac asina macalorie (paavhareji macalorie masere pa 200g) anogadzirwa kubva pamudzi wemuti wekonjac (konnyaku), uyo unogadzirwa hupfu usati washandurwa kuita manoodles ane upamhi hwakasiyana. Ane macalorie mashoma, asi achiri kuzadza, nekuti ane faibha yakawanda.



