konjac noodles skinny pasta wholesale organic konjac noodles | Ketoslim Mo
pasta yakaonda nekonjac noodlesZvinhu zvikuru zvinoshandiswa ihupfu hwekonjac, hwakasiyana nemamwe manoodles epasta fettuccine kana ricerice muchimiro chayo, lasagna yakatsetseka, izvinoodleYakatenderera, uye zvechokwadi izvi hazvitsauri kuti chikafu chakanaka here kana kuti kwete, hachina Gluten uye chine faibha yakawanda, Chinouya mupakeji ye270 gramu, uye unogona kugadzirisa paki yekunze yaunoda.
Wholesale gluten yemahara konjac shirataki pasta yakaderera koriori Konjac Udon Noodle
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles eKonjac Udon-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Pasta yakatetepa ine hutano here?
| Danho rekutanga | Kuwanda kwemakabhohaidhiretsi anoviriswa mukonjac kunowanzo batsira hutano hwako, asi zvinogonawo kuoma kugaya kune vamwe vanhu vane matambudziko emudumbu. Paunodya konjac, makabhohaidhiretsi aya anoviriswa muura hwako hukuru, uko anogona kukonzera migumisiro yakasiyana-siyana mudumbu. Asi anochenesawo ura hwako, achibvisa chepfu nemarara mumuviri wako. |
| Danho rechipiri | Musazvidya mwoyo nezvehutano hwechikafu ichi, kambani yega yega yezvekudya inopfuura nekuonekwa kwehurumende yemuno, uye inewo zvitupa zvakawanda zvakaita se: HALAL neKOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, zvinhu zvinotengeswa kunze kwenyika zvichapfuura nekutarisa kwemitero. |
Dzidza Zvakawanda Nezve Ketoslim Mo Products
Ko manoodles ekonjac anobatsira here pakuderedza uremu?
Ehe, chikafu chegel chinogadzirwa nekonjac glucomannan chinonaka uye chinozorodza, chinova chikafu chakakodzera vanhu vanoda runako, kugwinya uye kudzikisa huremu. Kudya konjac kunogona kubatsira muviri wemunhu kudzikisa huremu. Chekutanga, konjac ine glucomannan, iyo inozvimba mushure mekupinda mumuviri wemunhu, ichiita kuti vanhu vanzwe vakaguta, ichideredza chido chemuviri wemunhu, nokudaro ichideredza kudya kwemafuta, izvo zvine mhedzisiro yakati pakudzikisa huremu. Chechipiri, konjac yakapfuma mune fiber yekudya, iyo inogona kukurudzira peristalsis yemudumbu wemunhu, kukurumidzisa tsvina yemudumbu wemunhu, kupfupisa nguva yekugara kwechikafu mumuviri wemunhu, uye ine mhedzisiro yakanaka pakudzikisa huremu. Pamusoro pezvo, konjac zvakare rudzi rwechikafu chealkaline chakanakira muviri. Kana vanhu vane acidity yakakora vakadya konjac, alkaline iri mukonjac inogona kusanganiswa neacidic iri mumuviri kuti ikurudzire metabolism yemumuviri uye kukurumidzisa kudyiwa kwemacalorie, izvo zvine mhedzisiro yakanaka pakudzikisa huremu hwemuviri. Zvisinei, zvinofanira kucherechedzwa kuti nekuti konjac ine huwandu hwakati hwestarch, kuidya zvakanyanya zviri nyore kuwedzera kupisa mumuviri uye zvine mhedzisiro yakasiyana nekuenda zvakanyanya, saka tinofanira kungwarira. Kana uchida kuderedza uremu nemazvo, unofanirwa kusanganisa kudya kwakanaka uye kurovedza muviri kuti uve neutano hwakanaka.
Ungadya sei konjac noodles?
Manoodles eKonjac anogona kusanganiswa nemanoodles, anotonhora, manoodles esobho, manoodles akakangwa, akagadzirira kudyiwa, anogona kusanganiswa nesaladhi yekudya: zvichienderana nekuravira kwako, unogona kuwedzera masosi akasiyana-siyana, zvinhu zvakasiyana-siyana, kugadzira manoodles akasanganiswa anonaka. Bika kuti udye: unogona kufananidza sobho dzakasiyana-siyana, wedzera ndiro dzepadivi, wedzera manoodles ekonjac bika, manoodles esobho ane macalorie mashoma, anonaka uye akagadzirira kudyiwa. Akakangwa kuti udye: Manoodles eKonjac Q bomb inozorodza, wedzera zvinhu zvakakodzera, stir fry, manoodles akakangwa ane macalorie mashoma anogona kunakidzwa.
Konjac noodles inonaka sei?
Kuravira kwemanoodles ekonjac hakuna kunaka sekwese. Kufanana nepasta yakajairika, haana kusimba zvakanyanya, uye anotora kunaka kwechero muto waunoshandisa. Zvisinei, kana usingaagadzirire zvakanaka, manoodles ekonjac anogona kuva nerubber kana kuti akapfava zvishoma. Anoshandiswawo mune dzimwe nzira dzakasiyana-siyana, kunyanya kugadzira chikafu chine hutano nechinangwa chekuderedza uremu.




